Firmast Kontakt Palkmajad Galerii KKK


Tutvustus  |  Uudised  |  VäljaandedVALKAN OÜ on erakapitalil käsitöö palkmajade tootmise ja eksportiga tegutsev ettevõte. Meie perefirma on tegutsenud aastast 2002. Firma põhitegevusalaks on erinevate palkhoonete seinadetailide valmistamine männipuust kant- ja ümarpalgist. Aja jooksul oleme laiendanud tootevalikut ehitades puitkarkass- ja freespalgist maju. Tootevalik sisaldab nii pere-elamuid, kui ka kaubanduslikke hooneid. Soovi korral pakkume püstitust ehitusplatsil oma toodetele.

Meie palkmajatehased asuvad Lõuna-Eestis, Põlvas. Tootmisalal painevad kaks tootmishoonet (kokku suurusega 900m2), saeraam, katusealune materiali hoidla ja kaks administratiivset hoonet kaasa arvatud kohalik kontorihoone.

Hooneid ehitame individuaalselt kliendi jooniste alusel: arhitekti projekti, kataloogi joonise või isegi kliendi enda poolt loodud käsijoonise põhjal. Tulevastele klientidele pakkume vastavalt soovidele ja vajadustele AutoCad jooniseid, mille põhjal saame alustada hoone ehitust. Kliendile jääb seega vabadus plaani lahenduste osas.

Meie tootevalik sisaldab nii pere-elamuid, kui ka kaubanduslikke hooneid. Me pakkume oma klientidele põhiliselt ‘Palkosa’, kuid võimalik on tellida ka ‘Karp kinni’ komplekti. Soovi korral pakkume püstitust ehitusplatsil oma toodetele.

Oma kodu ehitamine on tähtis otsus igale perele, kuna maja ehitatakse kestma eluaja ning pärandatakse edasi oma lastele ja lapselastele. Meie firma ehitab käsitöö palkmaja kõrge kvaliteediga talvel raiutud männipuust, mis on hoolikalt valitud selleks otstarbeks. Oleme valinud ehitusmaterjaliks puidu, kuna see on olnud läbi aegade üks kõige levinumaid ehitusmaterjale oma kättesaadavuse, pika kestvuse ning heade ehituslike omaduste poolest. Sellepärast paljud pered valivad endale stiilse kodu tervislikkus elukeskonnas.Palkmaja sisaldab endas parimat minevikust ja tulevikust – vanad traditsioonid ja ökoloogiline eluviis.

Meie kogenud palkmajaehitajatest meeskonna eesmärgiks on ehitada standardite kohaselt Teie soovidele ja nõuetele vastav palkmaja, mille saavutame ühise koostöö tulemusena tootmisprotsessi käigus. Erinevalt masstoodangust me pühendame aega ja hoolt igale meie valmistatud kodule.

Me täname Teid huvi eest meie firma vastu ja loodame, et leidsite meie tooted olevat just sobivad Teie vajadustele. Kui Teil tekib küsimusi, siis palun võtke ühendust!

Copyright (c) Valkan OÜ. Kõik õigused kaitstud.