Avaleht Firmast Tooted Palkmajad Referentsid KKK Kontakt
Tere tulemast UÜ VALKAN`i kodulehele! Meie firma ehitab käsitöö palkmaja kõrge kvaliteediga talvel raiutud männipuust, mis on hoolikalt valitud selleks otstarbeks. Oleme valinud ehitusmaterjaliks puidu, kuna see on olnud läbi aegade üks kõige levinumaid ehitusmaterjale oma kättesaadavuse, pika kestvuse ning heade ehituslike omaduste poolest. Sellepärast paljud pered valivad endale stiilse kodu tervislikkus elukeskonnas.

Palkhooned ehitame individuaalselt kliendi projekti alusel. Meie tootevalik sisaldab nii pere-elamuid, kui ka kommertshooneid. Me pakkume oma klientidele põhiliselt ‘Palkosa’ , kuid võimalik on tellida ka ‘Karp kinni’ komplekti. Soovi korral pakkume püstitust ehitusplatsil oma toodetele.

Oma kodu ehitamine on tähtis otsus igale perele, kuna maja ehitatakse kestma eluaja ning pärandatakse edasi oma lastele ja lapselastele. Palkmaja sisaldab endas parimat minevikust ja tulevikust – vanad traditsioonid ja ökoloogiline eluviis.Et need traditsioonid elaks edasi, meie ehitame palkamajad käsitööna.

Kui vajate lisainformatsiooni meie toodete kohta,siis palun võtke meiega ühendust.

Copyright (c) 2005 Valkan OÜ. Kõik õigused kaitstud.